Piękny wiosenny plener ślubny w Tatrach. Zobacz te zachwycające krajobrazy wykonując bajkowy plener w górach!

Małymi krokami nadchodzi wiosna, szczyty są jeszcze ośnieżone ale już warto zacząć planować dzień na wykonanie bajkowej plenerowej sesji zdjęciowej w Tatrach.

Podhale kochane, Z wysokich gór słyniesz – plener w Tatrach

zdjęcia ślubne w górach 17g

O Podhalu! Podhale kochane, Z wysokich gór słyniesz, Kochasz swych górali, Dla nich Ty nie …! Wśród natury króluje miłość. To piękny fragment wiersza Zbigniewa Szałkiewicza, który pokazuje nie tylko miłość do gór, ale także ogromne piękno Tatr i Zakopanego. Wiele Par decyduje się na sesję ślubną czy narzeczeńską w towarzystwie szczytów polskich i słowackich Tatr. Góralski klimat, to kolebka kultury ludowej, która barwami i charakterystycznym stylem urzeka coraz więcej zakochanych par planujących plener ślubny w Tatrach. Planując ślub warto pomyśleć o sesji zdjęciowej, plenerowej na Podhalu, np. w Tatrach słowackich lub polskich – nikt nie wie lepiej, gdzie znajdują są tajemnicze, bajkowe zakątki tatrzańskiego regionu jak…miejscowi!

Piękne ujęcia z plenerów ślubnych w Tatrach znajdziesz na mojej stronie.

Przekonaj się o tym przeglądając portfolio. Pochodzę z okolic Zakopanego, kocham naturę, góry, lasy, potoki tatrzańskie i uwielbiam pokazywać miłość, właśnie na ich tle, czyli Tatr. Na moich zdjęciach możecie zobaczyć historie miłości dwojga ludzi oraz piękno Tatr. Uwielbiam naturalne ujęcia w urokliwych miejscach w Tatrach.
Kiedy pary decydują się zrealizować swoją plenerową sesję ślubną, stają przed podstawowym dylematem – gdzie to zrobić. Tatry to najwyższe pasmo w łańcuchu Karpat i w ogóle między Alpami a Uralem i Kaukazem. Są częścią Łańcucha Tatrzańskiego, w Centralnych Karpatach Zachodnich. Wysokogórska część Tatr jest unikatowa w skali Polski i zalicza się do najwyższej kategorii pod względem atrakcyjności. Tatry są objęte ochroną przez ustanowienie na ich obszarze polskiego Tatrzańskiego Parku Narodowego i słowackiego Tatrzańskiego Parku Narodowego oraz przynależności do Światowej Sieci Rezerwatów Biosfery UNESCO. Krainy etnograficzne otaczające Tatry to: Podhale, Spisz, Orawa i Liptów.

sesja ślubna w Tatrach 029h

Część Par na plener ślubny, poszukuje jakiś niezwykłych zakątków poza granicami naszego kraju, wyjeżdżając do typowych miejsc turystycznych, bądź do bardzo egzotycznych zakątków. Inni wybierają Polskę, np. góry, Tatry – co zresztą polecam, ponieważ mamy wiele urokliwych i większości osób, nieznanych miejsc.

Wiosenny plener ślubny w Tatrach na pewno będzie świetną lokalizacją na bajkowe zdjęcia w górach, a konkretnie w Tatrach polskich lub Tatrach słowackich. Serdecznie zapraszam do mojego portfolio oraz do kontaktu i rezerwacji plenerowej sesji ślubnej w Tatrach.

Plener Ślubny w górach, Tatrach, sesja, fotograf Zakopane i Nowy Targ