Plener ślubny w Tatrach

Plener ślubny w Tatrach, sesja w górach

Plener ślubny w Tatrach – fotograf ślubny to nie tylko dokumentowanie ceremonii ślubnej, czy wesela, ale również plener ślubny. W ostatnim czasie bardzo popularne są plenery ślubne wykonywane w Tatrach lub innej części gór. Należy pamiętać że wykonanie reportażu z dnia ślubu czy później pleneru w Tatrzańskich pięknych miejscach to dopiero część pracy jaką musi wykonać fotograf ślubny. Selekcja wykonanych zdjęć, długie dni spędzone nad obróbką graficzną aby Wasze zdjęcia z pleneru w górach wyglądały tak jak w moim portfolio, przygotowanie foto-książki, galerii internetowej i wiele innych prac. Moi klienci podczas naszych wspólnych sesji często mówią mi że obawiali się że nie dadzą rady, ale pamiętajcie że osoby które widzicie w moim portfolio to nie zawodowi modele czy modeliki. Wspólnie wybierzemy się w piękne zakątki Tatr i na spokojnie wykonamy piękne fotografie. Zobaczycie jak szybko minie czas a efekt mam nadzieje będzie pamiątką na wiele lat i stwierdzicie że plener ślubny w Tatrach to był świetny wybór na zdjęcia po ślubie w górach.

Miejsce na plener ślubny w Tatrach

sesja ślubna Tatry 47h

Ważną częścią przed przyjazdem w Tatry jest także wybór miejsc na plener ślubny. Oczywiście zaproponuję Wam swoje lokalizacje, ale jestem też otwarty na Wasze propozycje. Razem wybierzemy najlepsze miejsce na cudowny plener w Tatrach

Osobiście przedstawię Wam kilka propozycji miejsc na plener w Tatrach Polskich a także Tatrach Słowackich gdzie mamy nieco odmienny krajobraz i na pewno mniejszy ruch turystyczny. Co też przełoży się na to iż na plenerze nie będzie nam nikt przeszkadzał.

Fotograf z Zakopanego

Pragnę zaoferować Wam fotografię ślubną z najwyższej półki – dla mnie jakość ma znaczenie.
Wykonuję reportaże ślubne w całej Polsce oraz oraz sesji i plenery ślubne w górach, a najczęściej w Tatrach polskich lub słowackich.

sesja ślubna Tatry 008-h

Sesja, czyli plener ślubny w górach, to idealne miejsce na wykonane świetnego pleneru zdjęciowego w górach. Panorama Tatr, to urokliwe krajobrazy, które stwarzają niepowtarzalny klimat dla Fotografii ślubnej. Plener w górach to nie tylko niezapomniane przeżycie, ale ogrom atrakcji jakie Was tutaj spotkają. Sesja plenerowa w Tatrach, plener ślubny w górach to najpiękniejsze zdjęcia, pamiątka na całe życie oraz świetna zabawa i mile spędzony czas w otoczeniu gór!

plener ślubny w Tatrach 41h