Sesja ślubna Zakopane

Zachwycająca – sesja ślubna Zakopane

Na świecie jest wiele wyjątkowych miejsc, a z pewnością wliczyć do nich może się Zakopane. Marzeniem wielu Par Młodych jest wykonanie sesji ślubnej. Bajkowe widoki, malownicze krajobrazy, zarys gór będą wspaniałym tłem dla Waszych zdjęć. Pewnie mieliście okazje być w Zakopanym, a jeżeli nie to tym bardziej musicie tutaj przyjechać, a przy okazji zaplanuje ten czas na wykonanie sesji ślubnej. Sesja ślubna Zakopane – zapraszam do portfolio i rezerwacji najbliższego wolnego terminu. Spotkajmy się na zdjęciach w Tatrach.

Sesja ślubna w Zakopanym 2020

Na świecie jest wiele wyjątkowych miejsc, a z pewnością wliczyć do nich może się Zakopane. Marzeniem wielu Par Młodych jest wykonanie sesji ślubnej. Bajkowe widoki, malownicze krajobrazy, zarys gór będą wspaniałym tłem dla Waszych zdjęć. Czy sesje ślubna Zakopane musie być zaplanowana z wyprzedzeniem? Kiedy rezerwować termin? Można powiedzieć „i tak i nie”. Zakopane jest masowo odwiedzane przez turystów, a także pary młode w związku z czym może okazać się że decydując się na sesje ślubną zbyt późno nie będzie już wolnego terminu. Najbardziej oblegane są miesiące letnie i wakacyjne. Zdjęcia w plenerze wykonują od poniedziałku do piątku także jest mimo wszystko szansa że uda się też znaleźć coś wolnego – jednak szanse z pewnością maleją.

Zobacz galerię zdjęć z pleneru

Sesja zdjęciowa Zakopane

Dostaję także dużo zapytań czy sesja zdjęciowa w Zakopanym musi trwać cały dzień. Czy starczy czasu na zwiedzanie Zakopanego po zdjęciach. W umówionym miejscu spotykamy się o świcie lub przed zachodem słońca i wykonujemy sesję zdjęciową do póki mamy dobre światło lub będziemy mieli na tyle dobry materiał że wspólnie stwierdzimy czas kończyć. Zwykle jednak zajmuje to do kilku godzin także pozostały czas można przeznaczyć na zwiedzanie pięknego Zakopanego.

Sesja Zakopane

Jak już wspominałem najbardziej popularne miesiące na sesje to okres od lipca do sierpnia. Wtedy też jest mnóstwo turystów, a co za tym idzie korki w mieście. Jednak sesja Zakopane nie musi wiązać się z staniem w tych korkach. Zaplanuję trasę tak że ominiemy wszystkie korki, trasy nie uczęszczane przez turystów a ponadto w godzinach sesji ślubnej większość turystów śpi.

Sesja zdjęciowa ślubna Zakopane

Wiele osób obawia się sesji zdjęciowej, bo wstydzą się być fotografowane, czy myślą że sobie nie poradzą przed obiektywem. Warto jednak zapytać o szczegóły zdjęć. Jeśli szukacie  wyjątkowych zdjęć lub szukasz pomysłu na niezwykłą sesję zdjęciową ślubną w Zakopanym to jednak warto napisać do mnie i poznać szczegóły sesji. Zobaczcie także na moje portfolio – to nie są zawodowe modeli czy modele, a z tego co słyszę od moich par – zdjęcia podobno robią wrażenie na oglądających.

Plener ślubny Zakopane

Położone u stóp Tatr, piękne i jakże malownicze Zakopane staje się wymarzoną scenerią dla takiego wydarzenia jak plener ślubny Zakopane. Otaczające go wokoło zapierające dech w piersiach krajobrazy i jedna w swoim rodzaju zakopiańska architektura nadadzą niesamowitego charakteru. W Zakopanym wykonać można wiele interesujących zdjęć.

Plener zdjęciowy Zakopane

Miejsc czy lokalizacji gdzie udać się na plener zdjęciowy jest wiele. Wybór jest tak duży że wielu nie może się zdecydować i postanawia wykorzystać okazję pobytu w tej pięknej lokalizacji i wykonać zdjęcia w różnych zakątkach Zakopanego. Przykład – z Równi Krupowej, która jest wielką łąką w środku Zakopanego, rozciąga się najpiękniejsza panorama na tatrzańskie szczyty. Nieco dalej można znaleźć otoczoną drzewami, okazałą willę Konstantynówka, której charakter doda zdjęciom podhalańskiego zacięcia

Plener Zakopane

Zakopane powstało jako osada na miejscu sezonowych osad pasterskich. Nie trudno spotkać tu pasące się owieczki na tle pięknych Tatr. Znam tutaj wiele nie odkrytych miejsc, do których nie docierają turyści, a więc w ciszy i spokoju wykonamy to co najważniejsze czyli plener Zakopane, a w następnych dniach już sami możecie wrócić do nowo odkrytych miejsc aby podziwiać tutejsze widoki.

Fotograf Zakopane plener

Mieszkam w okolicy także zdradzę Wam pewną ciekawostkę. Zakopane to miasto w południowej Polsce, w województwie małopolskim i powiecie tatrzańskim.  Jest to największa miejscowość w otoczeniu Tatr oraz duży ośrodek sportów zimowych. Dosyć często nazywane jest tez zimową stolicą Polski. Kontynuując, dalej jako fotograf Zakopane na plener zimowy będzie czymś co nie często widzi się w albumach ślubnych. Być może dlatego że zimą warunki są trudniejsze ale dal tych którym nie straszne zimna warto pomyśleć aby plener w Zakopanym wykonać w zimie.

Sesja narzeczeńska Zakopane

Rozpoczynając planowanie swojej uroczystości ślubnej jednym z niezbędnych i najważniejszych elementów jest zatrudnienie odpowiedniego fotografa. Dobrze aby była to osoba z pasją. Dlaczego sesja narzeczeńska to dobry pomysł? Dlaczego warto wybrać się na nią ze swoim fotografem? Duża liczba fotografów w swojej ofercie zamieszcza pozycję  – sesja narzeczeńska. Pytanie – czy warto z niej skorzystać? Postaram się to wyjaśnić w dalszej części tekstu. Skupiając się na tytule rozdziału czyli sesja narzeczeńska Zakopane, jest to nic innego jak sesja przyszłych Państwa Młodych, jeszcze niezaślubionych, którzy w przyszłości planują ślub. Zwykle odbywa się kilka miesięcy przed planowanym ślubem, czasem nawet ponad rok wcześniej. Moim skromnym zdaniem, warto abyście się na nią wybrali. Do Zakopanego możecie przyjechać na urlop czy na romantyczny weekend, a przy okazji wykorzystać ten czas także na sesję narzeczeńską. Sam udział w sesji pozwala na własnej skórze doświadczyć jak wygląda „pozowanie”, pomaga także zlikwidować dystans między narzeczonymi, a fotografem co będzie także istotne podczas dnia ślubu, aby zdjęcia wyglądały naturalnie i po prostu były pięknie. Oczywiście w nie jest to konieczność aby tak było, ale jeżeli chcecie mieć super pamiątkę z okresu jak byliście narzeczonymi – będzie świetny pomysł.

KONTAKT

HOME – sesja ślubna w górach

Zobacz także plener ślubny w górach: