Sesja narzeczeńska w górach – Tatry?

Być może zastanawiasz, zastanawiacie się, czy sesja narzeczeńska jest dobrym wyborem, chociażby do zapoznania się z obiektywem, fotografem i jego stylem pracy? Uważam, że Tak, jest to bardzo dobry pomysł, właśnie w celu zobaczenia jak to wygląda od drugiej strony aparatu? Pierwszą sesję można wykona w dowolnym miejscu chociażby w górach, w Tatrach, w Pieninach, nad morzem, za granicą – nie ma znaczenia bo na pewno będzie to super pamiątka dla Was?!

Z racji że często bywam w górach chciałbym zachęcić Was do odwiedzenia Zakopanego lub Szczawnicy i przy okazji wykonać sesje narzeczeńską, konkretnie w Tatrach, w Pieninach. Kochani, sesja narzeczeńska w górach to kategoria zdjęć, które lubię. Góry to można powiedzieć mój drugi dom, ponieważ spędzam tam bardzo dużo czasu na zdjęciach i chętnie wracam. Lubię to iż mimo że w danym miejscu na sesji bywam bardzo często to efekt, światło, zawsze jest inny.

Zobacz galerię zdjęć z sesji

Sesja narzeczeńska w górach – poznajmy się!

Jak wspomniałem w poprzednim rozdziale sesja tego typu będzie idealna na początek przygody. Na sesji należy świetnie się bawić, zapomnieć o aparacie, fotografie, podziwiać piękne górskie widoki na Tatry –  góry zawsze są piękne. Korzystajcie i cieszcie się chwilą, że macie możliwość robienia zdjęć w takim krajobrazie. Ja zawsze się cieszę że znów będę w Tatrach na sesji górskiej.

Sesja narzeczeńska nad morzem czy w górach

Ważna abyście to Wy czuli się danym miejscu dobrze, inaczej, wyjątkowo. Nad morzem na sesjach narzeczeńskiej bywam rzadziej niż w górach ale chętnie wybiorę się z Wami nad morze. Dla mnie to też będzie świetna przygoda. Jako że bliżej mi do gór to dodam iż sesja narzeczeńska w górach czy plener ślubny w Tatrach to cudowna pamiątka na długie lata. Jeżeli chodzi o góry to uważam, że w Polsce są one jednym z piękniejszych krajobrazów. Jeśli jesteście związani z naturą, uwielbiacie przyrodę, to zapraszam aby wybrać się na zdjęcia właśnie w takie miejsce.

Mogą to być Tatry, Pieniny, Morskie Oko, Kasprowy Wierch lub inne piękne miejsca jeżeli nie lubicie tłoku czy dużej liczy turystów podczas sesji. Ze względu na turystów osobiście staram się wyszukać miejsca z oszałamiającym widokiem a zarazem dają także nieco prywatności.

Romantyczna sesja narzeczeńska cena zdjęć w górach

Cena sesji w górach – ta fraza często pojawią się w wyszukiwarkach internetowych. Jeżeli chcecie zapoznać się z moją ofertą oraz ceną, zapraszam do zakładki kontakt gdzie znajdziecie formularz, e-mail, telefon – skorzystajcie z jednej z tych opcji i z przyjemnością udzielę Wam wszelkich informacji. Na pewno pamiątka sesji narzeczeńskiej w Tatrach czy innej części gór jest bezcenna. W swoim życiu pewnie rzadko trafiacie na niezwykłe morze mgieł. Być może nie wstajecie tak wcześnie. Sesję można rozpocząć o świcie lub przed zachodem słońca. Te godziny pokazują piękno przyrody, góry jakich nie znacie.  A może sesja miłośna, zaręczyny – to też świetny pomysł.

Czy warto wykonać sesję narzeczeńską

Podsumujmy więc czy warto? Zdjęcia, które powstają podczas tego rodzaju sesji, mogą być super pamiątką nie tylko dla Was, jak wspomniałem na początku wpisu, ale także dla Waszych rodziców. Stwórzcie dla siebie i dla nich wyjątkowy foto-album lub foto-książkę wypełnioną romantycznymi zdjęciami. Będzie to także super forma podziękowania im za wszystko, czego dla Was dokonali przez lata,  świetny prezent podczas ślubu na podziękowaniach. Nie zastanawiajcie się długo, nie pozwólcie abyście w przyszłości żałowali że nie byliście na zdjęciach przed ślubem – sesja narzeczeńska w górach, jest super.

Często po zdjęciach i oddaniu plików z sesji słyszę od par – że warto było poświęcić czas i pieniądze na wykonanie sesji narzeczeńskiej w Tatrach, w Pieninach czy innej części gór. Ostateczną odpowiedź czy warto, zostawiam już WAM – sprawdźcie…

KONTAKT

HOMESesja ślubna w górach

Zobacz także inne powiązane tematy z plenerami oraz sesjami ślubnymi i narzeczeńskimi: