Sesja narzeczeńska w lesie – Zakopane, Podhale

Sesja narzeczeńska w okolicy Zakopanego, na Podhalu. Tatry – Pieniny

Kolejny wpis i propozycja to sesja narzeczeńska w Zakopanem. Tak w tej miejscowości pod Giewontem, na Podhalu można wykonać piękną sesja dla narzeczonych. Zakochaniu uwielbiają spędzać czas w Zakopanym, więc korzystając z okazji, jako fotograf chciałem zaprosić na sesję narzeczeńską w tym cudownym miejscu. Zakopane jest najwyżej położonym miastem Polski. W jego granicach znajduje się część Tatr z najwyższym punktem, jakim jest wierzchołek Świnicy. Już dawno temu malarze i artyści nazywali Zakopane pępkiem świata dlatego na pewno będzie idealne na romantyczną sesję dla narzeczonych. Górale oraz turyści, a dokładnie wybitni artyści, naukowcy odnajdywali tutaj natchnienie, a często i dom.

Zobacz galerię zdjęć z sesji

Okolice Zakopanego dla narzeczonych

Zaletą Zakopanego jest różnorodność. Nie trzeba długo szukać czy daleko jechać aby znaleźć idealne miejsce gdzie odbędzie się sesja dla narzeczonych. W niedalekiej okolicy znajduje się piękny świerkowy las, góralskie domy, strumyki. To tutaj znajdziesz spokój, szum drzew, śpiew ptaków. Właśnie ten klimat wpędza moje pary romantyczny nastrój. Nieopodal lasu znajdują się często piękne zielone polany lub jesienią polany z mieniącymi się w zachodzącym słońcu źdźbłami wysokich traw. Zakopane to wręcz miejsce idealnie dla romantycznych spacerów dla narzeczonych. Sesja więc wyśmienicie nadaje się na wykonanie jest w tym miejscu. Są też sady jabłonki, które pięknie kwitną wiosną. Jak nie wykorzystać do zdjęć takich widoków. Dzięki różnorodności sesje można podzielić na różne miejsca. A może w tle Waszych zdjęć pięknie górował będzie majestatyczny Giewont.

Zakopane – piękne zachody słońca na tle gór

Ciepłe nastrojowe światło jest wręcz idealne dla romantycznych zdjęć. Odwiedzenie Zakopanego daje także możliwość podziwiania tego pięknego zjawiska na tle Tatr. Narzeczeni, są wtedy szczęśliwi, jeszcze bardziej zakochani, uśmiechnięci, a cała sesja narzeczeńska mija zwykle wesoło i spontanicznie.

Ceny sesji narzeczeńskich w Zakopanem

Ceny są pewnie zróżnicowane oraz adekwatne do jakości. Każdy fotograf ma swój styl pracy oraz obróbki i edycji zdjęć. Częściowo cena będzie zależna od wybranej lokalizacji. W  tym przypadku będzie miał na to wpływ czas, trudność z dostaniem się do wybranego miejsca czy ewentualne opłaty dodatkowe. Wiele miejsc możemy odwiedzić samochodem, ale będąc w Zakopanym na wyciągnięcie ręki mamy też góry więc można także wybrać się na dłuższy wypad w góry. Także sesja może trwać kilka godzin ale także cały dzień lub dwa. Jeżeli spodobały Wam się moje prace zapraszam do zakładki kontakt. Chętnie udzielę wam wszelkich informacji odnośnie sesji narzeczeńskiej w Zakopanym oraz prześlę ofertę wraz z zawartością pakietu dla narzeczonych oraz ceną.

Zobacz także inne powiązane tematy z plenerami oraz sesjami ślubnymi i narzeczeńskimi.