Fotograf na Plener ślubny w Tatrach – skąd i dlaczego cz.1

Jaki fotograf na plener ślubny wykonywany w Tatrach

Jeżeli czytasz ten tekst to, prawdopodobnie zastanawiasz się nad zorganizowaniem pleneru ślubnego w górach np. w Tatrach polskich lub słowackich – świetnie, uważam, że to bardzo dobry pomysł. Tatry to cudowne i wspaniałe miejsce, aby wykonać ślubną sesję plenerową. Piękne krajobrazy, zapierające dech w piersiach widoki, a oprócz samych gór są także piękne strumyki, wodospady także będzie też różnorodnie. W Tatrach, znajdziecie mnóstwo lokalizacji, które sprawią, że Wasz plener ślubny będzie wyjątkowy. Znam wiele wspaniałych miejsc na plener ślubny w Tatrach i chętnie Was tam zabiorę – część możecie zobaczyć na mojej stronie w zakładce PORTFOLIO w której znajdziecie sporo fotografii z sesji ślubnych wykonanych w górach, w pięknej górskiej scenerii.

sesja ślubna w Tatrach 003 h

Jesteś z poza Podhala – zastanawiasz się czy na plener w górach zabrać…

Jesteś z poza Podhala – zastanawiasz się pewnie czy zabrać swojego fotografa czy jednak szukać go w okolicy Zakopanego? Jeżeli mieszkacie poza Podhalem, to być może zastanawiacie się dlaczego szukać kolejnego fotografa na sesję plenerową w górach, a nie zabierać fotografa z innej części Polski, który wykonywał dla Was reportaż ślubny? Poniżej postaram się odpowiedzieć na to pytanie i rozwiać wszelkie wątpliwości.


Jestem z Podhala, także nie potrzebuję noclegu. Nie potrzebuję dodatkowych opłat jeżeli np. pogoda nie dopisze i będzie trzeba zostać kilka dni dłużej. Są pary, które przyjeżdżają do mnie tylko na zdjęcia i wracają, ale jest też spora część która przyjeżdża na dłuższy urlop. Zabierając ze sobą fotografa Wasza romantyczna podróż we dwoje zamieni się w wyjazd w trzyosobowym składzie i może się zdarzyć, że będzie trzeba spędzić tak dłuższą część urlopu lub cały – to nie tak miała wyglądać Wasza podróż do Zakopanego na zdjęcia ślubne ?! U mnie rezerwujecie wcześniej konkretny termin, ale oczywiście jeżeli pogoda następnego dnia zapowiada się niezbyt przychylna zdjęciom, można bez problemu zmienić dzień sesji na inny. Także Wy odpoczywacie, a trzecia osoba nie zawraca Wam głowy. 

sesja ślubna Tatry 20h

Fotografowie przyjezdni nie znają ciekawych miejsc na sesje. Jako że pochodzę z terenu Podhala, wykonuję tutaj sporo zdjęć, znam wiele lokalizacji na cudowne zdjęcia, są to też miejsc gdzie turyści nigdy nie docierają. Także mogę zapewnić Wam, że na sesji będziemy sami – bez tłumu turystów – będzie bardziej komfortowo niż w tych znanych, obleganych miejscach przez turystów. Ze mną dojedziecie także w miejsca gdzie trzeba by było iść pieszo kilka godzin. Na pewno lepiej zorganizuję czas i zaplanuję sesję dzięki czemu będziecie mieli więcej czasu na romantyczne chwile we dwoje. Góry, plenery ślubne i nie tylko, w Tatrach to, to co kocham i tutaj czuję się jak ryba w wodzie Wizytówką tego oraz potwierdzeniem na pewno będzie zakładka PORTFOLIO, gdzie znajdziecie sporo zdjęć z ślubnych sesji plenerowych. Wiem dobrze, gdzie pojechać, o jakiej godzinie być na miejscu tak aby nie spędzać całego dnia na poszukiwaniu miejscy czy idealnego światła do plenerowych zdjęć ślubnych w górach. Tatrzańskie widoki będą stanowić wspaniałe tło, scenerię na Wasz wymarzony, bajkowy plener w Tatrach. Jeżeli poszukujecie wyjątkowych, radosnych, bajkowych zdjęć, zdjęć które pokażą Waszą miłość, ale także piękną scenerię Tatr, bo pewnie to Was także sprowadziło w okolice Zakopanego, jeżeli nie szukacie fotografii mrocznych i smutnych – zapraszam do rezerwacji wolnego terminu na zdjęcia ślubne u mnie i do zobaczenia.

sesja ślubna w górach 014h

Plener Ślubny w górach, Tatrach, a także fotograf ślubny Zakopane i Nowy Targ

Najnowsze zdjęcia znajdziesz na: