poranny plener w bajkowych Tatrach

Dlaczego plener ślubny w górach cz.1?

Plener ślubny w Górach

Przykładowe miejsca na sesję w górach to np.  Zakopane, Tatry, Morskie Oko, Czarny Staw, Szczyrbskie Jezioro ( Strbskie Pleso), Hala Gąsienicowa, Rusinowa Polana, itd.

 

Tatry Plener Ślubny w Górach

Jeżeli szukasz magicznego miejsca na Plener Ślubny, oraz fotografa który wykona dla Ciebie wyjątkowe zdjęcia zapraszam do współpracy.

Jakie miejsce wybra

ć na wykonanie sesji w górach?

Miejscem magicznym, na wykonanie zdjęć ślubnych – dla każdego będzie to coś innego, inne miejsce itp. Ja proponuję góry, np. Tatry, itp – strona na którą trafiłeś, jest właśnie o magicznych plenerach ślubnych w górach.

Tatry, Zimowy plener Ślubny w Górach

 

Dlaczego góry?

Sceneria górska to niebywale urokliwe krajobrazy, które stwarzają niepowtarzalny klimat dla fotografii ślubnej. Wykonanie pleneru w Tatrach, na pewno pozostanie świetną pamiątką w postaci bajkowych fotografii.

Sesja ślubna w Tatrach to najpiękniejsze zdjęcia, pamiątka na całe życie oraz świetna zabawa i mile spędzony czas w otoczeniu gór.

Wiosenna górska sesja w Tatrach

Kasprowy Wierch plener ślubny w Tatrach

 

Co z bezpieczeństwem w Tatrach?

Wykonanie ślubnych zdjęć plenerowych w górach, to spore wyzwanie dla Młodej Pary. Takie zdjęcia wymagają dobrej organizacji,  tak, aby można było połączyć górski spacer z sesją fotograficzną. Na mojej stronie oprócz magicznej galerii zdjęć znajdziesz także ogrom ważnych, przydatnych informacji związanych z organizacją, przygotowaniem się na plener ślubny w górach, oraz zapoznasz się z moją galerią zdjęć. Jeżeli marzysz o bajkowych zdjęciach i nie szukasz ponurych i mrocznych kadrów – dobrze trafiłeś, zapraszam do kontaktu w celu sprawdzenia dostępnego terminu i rezerwacji… .

Najnowsze zdjęcia znajdziesz na:
www.FotoStec.pl

 

Górski plener w Tatrach Słowackich

Szybki kontakt:

Zarezerwuj wybrany dzień na wykonanie pleneru ślubnego w Tatrach.

e-mail: biuro@fotostec.pl

www: FotoStec.pl

FB: FotoStecFotografia

Plener w rzepaku z Tatrami w tle

poranny plener w bajkowych Tatrach

 

Dlaczego plener ślubny w górach cz.1?Plener ślubny w górach, sesja w Tatrach
07