Ślub w górach, Tatry, Podhale

Ślub w górach, ślub w plenerze oraz plener ślubny Tatry.

Piękno górskiego krajobrazu zachwycało nas od dawna i tak pozostało do dzisiaj. Piękno gór od lat stanowi inspirację dla fotografów i filmowców – nie powinno więc dziwić, że w ostatnim czasie krajobraz górski jest najczęściej wybieranym miejscem na wykonanie pleneru ślubnego w górach, Tatrach, itp. Można powoli zacząć twierdzić, że sesje ślubne wykonywane w Studiu Fotograficznym to przeszłość. Ślubna sesja w Studiu Fotograficznym została zastąpiona sesją ślubną w plenerze. Plener w górach, np. w Tatrach. Sesja ślubna w górach to niezapomniana pamiątka na całe życie.

Reportaż z dnia ślubu Fotograf Zakopane

Miła wiadomość dla Par planujących wykonanie swojego pleneru ślubnego w górach, Tatrach, itp..
Od marca 2015 r. ślub będzie można wziąć nie tylko w urzędzie stanu cywilnego, ale również w plenerze, w górach, Tatrach i innych miejscach. Tak więc, pary które nie mają jeszcze zaplanowanego miejsca ślubu – pamiętajcie, piękne widoki, malowniczy krajobraz, górskie powietrze i przenikające błękitem niebo to nie tylko nieliczne atrakcje jakie niesie ze sobą górski plener ślubny w Tatrach, ale także miejsce Waszego ślubu w górach.

Kontynuując temat – romantyczny ślub, wesele w plenerze to już nie tylko widok z filmów i jedynie niespełnione marzenie polskich par, ale Polska rzeczywistość. Zgodnie z aktualnie obowiązującym prawem istnieje możliwość zawarcia związku małżeńskiego poza urzędem, ale należy wykazać ważne ku temu powody. Najczęstszymi powodami, aby miejsce ceremonii ślubnej było nietypowe są przypadki losowe. W związku z licznymi prośbami przez pary młode, o zgodę na odbycie się ceremonii ślubnej (zawarcie związku małżeńskiego) poza np. USC – zostały wprowadzone zmiany w prawie, które już wkrótce wejdą w życie.

Zgodnie z nowym prawem, ślub w górach, w plenerze i innych nietypowych miejscach, może się odbyć, jeśli wskazane we wniosku miejsce zawarcia małżeństwa (miejsce ceremonii ślubnej) zapewnia zachowanie uroczystej formy oraz bezpieczeństwo osób obecnych przy składaniu oświadczeń o wstąpieniu w związek małżeński.

Oprócz dobrych wiadomości o możliwości wykonania nie tylko pleneru ślubnego w górach, Tatrach, ale odbycia się również ceremonii ślubnej (zawarcia związku małżeńskiego) poza gmachami urzędów, czyli przykładowo na łonie natury, wśród pięknych widoków, malowniczych krajobrazów Tatr, czy innych gór – są także i te mniej miłe wiadomości w temacie zawarcia ślubu w górach, wśród pięknych widoków Tatr. Zła wiadomość to fakt że za możliwość wzięcia ślubu poza USC przyszli małżonkowie będą musieli dodatkowo nieco więcej zapłacić.

Reportaż ślubny – Fotograf Nowy Targ

Podsumowując – ślub i wesele to wydarzenie dla dwojga kochających się, z którego wspomina pozostają na całe życie. Ważne aby te wspomnienia były miłe i aby nigdy nie żałować podjętych decyzji związanych z organizacją tego dnia, z organizacją pleneru ślubnego w Tatrach, w górach i innych. W tym celu obok najważniejszego czynnika jakim jest miłość między dwojgiem ludzi duże znaczenie odgrywa także przysięga małżeńska i miejsce jej składania, odbywające się po ceremonii przyjęcie weselne, oraz wymarzony plener ślubny w górach, Tatrach czy innych miejscach.

Zobacz wpisy na temat pleneru i sesji ślubnej w górach oraz tatrach: