Kiedy wybrać – sesje, plener ślubny w górach

Kiedy udać się na plener ślubny w górach?

Oczywiście każda pora na plener ślubny w górach jest odpowiednia, ale należy rozważyć czy wolimy krajobraz zimowy czy letni gór.

Jeżeli jesteśmy miłośnikami zimowego krajobrazu to wybierzemy porę zimową. Należy też zastanowić się czy wolimy spokój i ciszę i czy nie przeszkadza nam tłok. Jeżeli wolimy ciszę i spokój nie powinniśmy jechać w góry w miesiącach wakacyjnych, czyli w lipcu i sierpniu, ponieważ wtedy na szlakach panuje największy tłok. Tłok przeszkadza w realizacji wymarzonego pleneru ślubnego w górach.

Fot.: Fotograf Zakopane, Zimowe Góry, Tatry

Sezon letni charakteryzuje się na pewno lepszymi warunkami do realizacji pleneru ślubnego w górach, ale niesie ze sobą ryzyko ogromnego tłoku na szlakach górskich co może przeszkadzać nie tylko fotografowi ślubnemu ale również parze młodej. Najlepiej wybierać się w góry wiosną, bądź jesienią. Wtedy na szlakach jest dużo mniej turystów i można spokojnie wykonać taki wymarzony plener ślubny w górach.

Wiosną i latem stoki i szczyty pokrywają się zielenią, jesienią szczyty mienią się wszystkimi kolorami tęczy, a zimą ośnieżone stoki wyglądają przepięknie. To doskonałe warunki dla fotografa ślubnego wykonującego plener ślubny w górach.

Fot.: Tatry we mgle – fotografia Zakopane

Porę na plener ślubny w górach najlepiej wybrać według własnych upodobań i możliwości. Jakiejkolwiek pory byśmy nie wybrali przywitają nas wspaniałe krajobrazy i czyste górskie powietrze.

Oczywiście najlepiej na plener ślubny w górach wybrać się o świcie, jeszcze przed wschodem słońca. Wtedy to panują najlepsze warunki na wykonanie niezapomnianego pleneru ślubnego w górach. Jeśli z jakiej kol wiek przyczyny nie możecie o tak wczesnej porze wyruszyć, wybierzcie godziny popołudniowe o zachodzie słońca. Wtedy również panują korzystne warunki do wykonania niezapomnianego pleneru ślubnego w górach.

Rezerwuj sesję Plenerową w górach, Tatrach
Reportaż ślubny – fotograf ślubny Zakopane – Nowy Targ